Friday, January 18, 2013

subtelna wiadomosc z Rosji..

 "- Nie mieliśmy żadnych wątpliwości, że podkreślanie wówczas, scenariusz konferencji MAK-owskiej miał kontekst polityczny. Zarówno termin, sposób i treść ówczesnej konferencji i zaprezentowanie raportu MAK-u był oczywiście próbą sformułowania rosyjskiej tezy, jeśli chodzi o zamach. To co dla nas najistotniejsze, to oprócz tej bulwersującej opinii na temat generała Błasika, to zaniechanie ze strony rosyjskiej odpowiedzialności czy współodpowiedzialności za katastrofę. Tutaj nie ma żadnych wątpliwości."

 Powiedział Tusk parę dni temu.  Ludziom nie chorym na amnezję nie muszę chyba przypominać jakie cięgi dostawali ludzie, którzy choćby sugerowali słowo na Z. Ba, ja pamietam grożby i oskarżenia o zdradę ze sejmowej mównicy przez samego Tuska. To były dni.

 Coś się widać ciekawego dzieje na naszych oczach. Tuska widać oficjalnie postanowiono już usunąć, bo biorąc pod uwage subtelne przekazy z Rosji plus niezbyt przychylne artykuły w Polsce, ciężko jest uznać próby 'odrodzenia lewicy' i pompowania innych baloników za przypadkowe.

Więc kto...?


Tusk mowi o zamachu

Taki bizness... PR

No comments:

Post a Comment